Radio Atlantic
  • Hjem
  • Nyheter
    Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig
    Aktuelt

    Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig

    Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene
    Aktuelt

    Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene

    Tok andreplassen blant 122 deltakere
    Aktuelt

    Tok andreplassen blant 122 deltakere

    Jærradiogruppen markerer seg sterkt i Prix Norge 2026
    Aktuelt

    Jærradiogruppen markerer seg sterkt i Prix Norge 2026

    Fredrik satte historisk rekord i Milano
    Aktuelt

    Fredrik satte historisk rekord i Milano

    Vaulen Open Air og fotball-VM skal bidra til å fylle årets Stavanger-sommer
    Aktuelt

    Vaulen Open Air og fotball-VM skal bidra til å fylle årets Stavanger-sommer

    Trente fire av VM-spillerne lenge før andre trodde på dem
    Aktuelt

    Trente fire av VM-spillerne lenge før andre trodde på dem

    Avslutter trilogien med nytt og brutalt ærlig soloshow
    Aktuelt

    Avslutter trilogien med nytt og brutalt ærlig soloshow

    Blir med på Mablis sitt tiårsjubileum
    Aktuelt

    Blir med på Mablis sitt tiårsjubileum

    Nå får klubben arrangere rekruttmesterskap på hjemmebane
    Aktuelt

    Nå får klubben arrangere rekruttmesterskap på hjemmebane

    • Artikkelarkiv

      List opp alle nyhetsartikler etter dato

    • Radionytt

      Se alle nyheter fra radioen

    • Trafikk

      Oversikt over trafikksituasjonen i Rogaland

    • Vær

      Værvarsel for neste 5 dager

    • Trafikk
  • Radio
    • Lyttesenter
    • Sendeskjema
    • Programmer
      • Nattsending
    • Programserier
      • I min verden
    • Sist spilte låter
  • Konkurranser
    • Konkurranseregler
  • Bingo
  • Annonsering
  • Om oss
    • Om Radio Atlantic
    • Nytt fra Radio Atlantic
    • Kontakt oss
    • Ansatte
    • Ledige stillinger
    • Personvernerklæring
Nettradio
Ingen resultater
Se alle resultater
Radio Atlantic
  • Hjem
  • Nyheter
    Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig
    Aktuelt

    Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig

    Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene
    Aktuelt

    Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene

    Tok andreplassen blant 122 deltakere
    Aktuelt

    Tok andreplassen blant 122 deltakere

    Jærradiogruppen markerer seg sterkt i Prix Norge 2026
    Aktuelt

    Jærradiogruppen markerer seg sterkt i Prix Norge 2026

    Fredrik satte historisk rekord i Milano
    Aktuelt

    Fredrik satte historisk rekord i Milano

    Vaulen Open Air og fotball-VM skal bidra til å fylle årets Stavanger-sommer
    Aktuelt

    Vaulen Open Air og fotball-VM skal bidra til å fylle årets Stavanger-sommer

    Trente fire av VM-spillerne lenge før andre trodde på dem
    Aktuelt

    Trente fire av VM-spillerne lenge før andre trodde på dem

    Avslutter trilogien med nytt og brutalt ærlig soloshow
    Aktuelt

    Avslutter trilogien med nytt og brutalt ærlig soloshow

    Blir med på Mablis sitt tiårsjubileum
    Aktuelt

    Blir med på Mablis sitt tiårsjubileum

    Nå får klubben arrangere rekruttmesterskap på hjemmebane
    Aktuelt

    Nå får klubben arrangere rekruttmesterskap på hjemmebane

    • Artikkelarkiv

      List opp alle nyhetsartikler etter dato

    • Radionytt

      Se alle nyheter fra radioen

    • Trafikk

      Oversikt over trafikksituasjonen i Rogaland

    • Vær

      Værvarsel for neste 5 dager

    • Trafikk
  • Radio
    • Lyttesenter
    • Sendeskjema
    • Programmer
      • Nattsending
    • Programserier
      • I min verden
    • Sist spilte låter
  • Konkurranser
    • Konkurranseregler
  • Bingo
  • Annonsering
  • Om oss
    • Om Radio Atlantic
    • Nytt fra Radio Atlantic
    • Kontakt oss
    • Ansatte
    • Ledige stillinger
    • Personvernerklæring
Radio Atlantic
Nettradio
Hjem Lokale nyheter Aktuelt

Facebook-innlegg ble til stor hageturne: – Haglet inn med invitasjoner fra øst og vest

Det startet med et ønske om å kunne spille konserter under koronapandemien, to år senere har Hilde Selvikvåg spilt i over 90 hager

Henrik Breimyr av Henrik Breimyr
4 år siden
A A
Facebook-innlegg ble til stor hageturne: – Haglet inn med invitasjoner fra øst og vest
Del på FacebookDel på Twitter

Hilde Selvikvåg savnet å spille konserter da korona-restriksjonene var på det strengeste, og lette etter muligheter til å kunne gjennomføre. Løsningen ble hagebesøk hjemme hos folk over hele landet, to år senere har hun vært på en aldri så liten hageturne. Artisten fra Jæren slipper nå ny singel, «Kyss meg øve gjerdet», som blir å finne på nytt album. Hun besøker morgenshowet og forteller mer om hageturneen og hvor ideen kom fra, låtslipp og nytt album. Det hører du nedenfor.

-
00:00
00:00

Queue

Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00
Emneknagg: AlbumHageturneHilde SelvikvågKonsertMusikkSingel
Forrige innlegg

Startet sin politiske karriere som 17-åring, fire år senere ble han ordfører

Neste innlegg

Ordføreren som var misjonær på Madagaskar

Henrik Breimyr

Henrik Breimyr

Henrik Breimyr er programleder og journalist i Radio Atlantic

Relaterte Innlegg

Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig
Aktuelt

Preben om Farmen-dramaet: – Da klikket han fullstendig

Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene
Aktuelt

Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene

Neste innlegg
Ordføreren som var misjonær på Madagaskar

Ordføreren som var misjonær på Madagaskar

Fått med deg disse sakene?

  • Har blitt et nytt samlingspunkt i sentrum

    Har blitt et nytt samlingspunkt i sentrum

    0 delinger
    Del 0 Tweet 0
  • Nå gjør de seg klar for jubileumsfeiring

    0 delinger
    Del 0 Tweet 0
  • Feirer 15 år med eget jubileumsøl og et band på vei til stjernene

    0 delinger
    Del 0 Tweet 0
  • Tok andreplassen blant 122 deltakere

    0 delinger
    Del 0 Tweet 0
  • Høye forhåpninger til årets Eurovision

    0 delinger
    Del 0 Tweet 0
Radioatlantic-logo

Radio Atlantic Ryfylkeradioen AS

Organisasjonsnummer: 976 744 462

Ansvarlig redaktør: Aslak Sommerfelt Skretting
Konsernredaktør: Herman Skretting

Radio Nordsjø er lokalradioen for Stavanger, Strand, Hjelmeland, Suldal, Sauda og Kvitsøy. Vi er heleid av og en del av Jærradiogruppen AS, som er et av Norges største lokalradiokonsern med eierinteresser i tradisjonsrike og populære radiostasjoner over hele landet.

Du kan kontakte oss på post@radioatlantic.no


Radio Atlantic Ryfylkeradioen AS er medlem av Norsk Lokalradioforbund.
Radio Atlantic arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk.


Se vår personvernerklæring
Se våre salgbetingelser og vilkår

Utviklet for Jærradiogruppen AS av Para AS

Ingen resultater
Se alle resultater
  • Hjem
  • Aktuelt
  • Trafikk
  • Vær
  • Radio
    • Lyttesenter
    • Sendeplan
    • Programmer
      • Nattsending
    • Sist spilt
  • Konkurranser
    • Konkurranseregler
  • Radiobingo
  • Annonsering
  • Om oss
    • Om Radio Atlantic
    • Nytt fra Radio Atlantic
    • Kontakt oss
    • Ansatte
    • Ledige stillinger
    • Personvernerklæring
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen. Dine data deles ikke med tredjepart. Ved å fortsette godkjenner du vår personvernerklæring.